Filiale teritoriale

Lista filialelor teritoriale
ale Ordinului

Filiala teritorială București

Strada Sf. Constantin nr.32, sector 1, București 010219

tel: (+4) 021 303 92 26

www.oar-bucuresti.ro

Președinte

Emil Ivănescu

Secretar executiv

Cornelia Burcuș

Colegiu Director 

Irina Meliță - Vicepreședinte 

Andrei Ladislau Fenyo - Vicepreședinte

Ana Maria Goilav - Vicepreședinte 

Ana Maria Zahariade - Vicepreședinte

Cătălin Berescu - Trezorier 

Consiliu Teritorial 

Matei Bogoescu

Șerban Sturdza

Gabriela Monica Iacovenco 

Robert-Eugen Zotescu 

Bogdan Andrei Fezi

Raluca Munteanu 

Iulia Maria Stanciu 

Pierre Thomas S. Bortnowski 

Raluca Vișinescu 

Octavian Ungureanu 

Daniel Baciu 

Florin-Nicolae Enache

Daniela Calciu 

Radu Busuioceanu 

Smaranda Baciu 

Horia Bejan

Bogdan Udrescu  

Stelian Constantinescu - supleant 

Michaela Gafar - supleant 

Comisia de disciplină 

Emilian Victor Grigoriu 

Cătălin Viorel Jinga 

Cristian Rădulescu

Mariana Bogdan

Adina Cristina Bădulescu 

Cristian Dan Filimon 

Toader Popescu 

Roxana Catrinel Stoica

Constantin Porumbacu 

Marie-Jeanne Ștefănescu - supleant 

Elena Cătălina Chiricuță - supleant 

Tania Iancu - supleant 

Comisia de cenzori

Iulia Iatagan 

Alexandru Pașol 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Ana Maria Zahariade 

Mina Nicoleta Sava

Matei Bogoescu

Mihail Munteanu 

Michaela Gafar 

Robert Eugen Zotescu 

Andreea Livia Ivanovici 

Anamaria Virginia Bancea 

Silvia-Mihaela Pintea

Sorin Dragoș Popescu 

Raluca Munteanu 

George Alexandru Tohăneanu 

Lorin Constantin Nicolae 

Daniela Calciu 

Cristina Ioana Graur

Marina Veronica Gingirof 

Anca Iulia Tătulescu 

Cătălin Berescu 

Andrei Ladislau Fenyo 

Octavian Ungureanu 

Florin Nicolae Enache

Florentina Trifu 

Ioana Todiroaie 

Horia Bejan

Ilinca Ștefănescu 

Vlad Aurelian Mitric-Ciupe 

Bogdan Udrescu 

Mirona Crăciun 

Silvia Măldărescu 

Sergiu Cătălin Petrea 

Ana Maria Goilav

Ovidiu Laurențiu Grigorescu 

Radu Busuioceanu 

Yvonne Toader 

Elena Codina Dușoiu 

Adrian Moleavin 

Liviu Cornel Dăescu 

Mircea Ochinciuc 

Gheorghe Pătrașcu 

RESPONSABIL STAGIU

Mihail Munteanu

 

 

 

 

Filiala teritorială Arad

Strada Tribunul Dobra nr. 6, Arad 310101, județul Arad

tel: (+4) 0371 31 56 62

Președinte 

Doru Gavril Chișbora

Secretar executiv

Cornelia Chișbora 

Colegiul Director 

Adalbert Botos - Vicepreședinte

În curs de actualizare

Consiliul Teritorial 

Doriana Gabriela Balog 

Adalbert  Botos 

Elisabeta Cosma 

Florica Lucia Vesea 

Bogdan Grigore Drig 

Alexandru Nagy Vizitiu 

Maria Tămăşan 

Şerban Elvira

Daniel Cîrstea 

Amalia Ignuţa 

Leric Alexandru Lucian - supleant 

Comisia de Cenzori 

Lavinia Alina Jurcă 

Ionel Vesea

Mariana Vesa - expert contabil

Nicoleta Laura Dinulescu-Ioana

Lucia Magdalena Juşcă - supleant

Comisia de Disciplină 

Florian Corneliu Vîrvescu 

Sandra Dinulescu

Ioana Sergiu Dinulescu 

Dana Cornelia Popescu 

Radu Măran 

Bianca Anita Cozocea -  supleant 

Ela Falcă  -  supleant 

Reprezentanţi în Consiliul naţional OAR 

Doru-Gavril Chişbora

Adalbert Botos 

Responsabil stagiu 

Adalbert Botos  

Filiala teritorială Alba

Calea Moţilor nr. 5, Alba Iulia 510134, județul Alba

tel: (+4) 0258 833 202

Președinte

Iulian Ilie Mirea 

Secretar executiv

Alexandra Alina Hohoiu 

Colegiul Director 

Stelian Fleschin - Vicepreședinte

Sorin Magda - Vicepreședinte

Vlad Străjan - Vicepreședinte

Liana Teodora Iviniș - Trezorier

Consiliul Teritorial 

Sorin Magda 

Stelian Fleschin 

Alexandra Chiorean 

Vlad Străjan 

Nicolae Ispas – Pascaru – Pag 

Voichița Coman 

Cosmin Miron 

Liana Iviniș 

Mihai Martin 

Silviu Sinea 

Comisia de Cenzori 

Ioana Dinet - expert contabil

Mioara Ciorobâtcă

Adriana Vasile

Alexandru Romanițan - supleant 

Alin Gherman - supleant 

Comisia de Disciplină 

Anamaria Muntean 

Florin Voica 

Maria Mocofan 

Felicia Totoian 

Răzvan Bembea 

Reprezentanţi în Consiliul naţional OAR 

Valentin Onişoru 

Iulian Ilie Mirea

Responsabil stagiu 

Vlad Străjan

FIliala teritorială Brașov, Covasna, Harghita

Strada Șirul Beethoven nr. 1, Brașov 500123, județul Brașov

tel: (+4) 0268 471 438; (+4) 0268 511900

oar-bvcvhr.ro

Președinte

Răzvan Ion Dracea

Secretar executiv

Adriana Pascu

Lavinia Anton

Colegiul director 

Maria Corina Dumitrescu - Vicepreședinte

Cristian Daniel Oprea - Vicepreședinte

Flavius Adrian Ianchiş - Vicepreședinte

Dan Covali - Trezorier 

Consiliul teritorial 

Ioana Aldea

Ruxandra Carmen Berzsan 

Crăciun Dragoș Coriolan

George Bîrsan

Dan Covali

Silvia Svetlana Demeter Lowe

Florin Diaconu

Bogdan Alexandru Lupescu

Marilena Manolache

Alexandra Elena Munteanu

Mara Ştefana Pachide Ţaric

Manuela Alina Roznovăţ

Mihaela Stoian

Ovidiu Taloş

Deea Crenguţa Ursachi 

László Wegroszta

Comisia de disciplină 

Barthla Loránd Károly

Titus  Chirilă 

Roxana Ștefana Clipea 

Miruna Magdalena Gerea 

Dragoș Oprea

Nicolae Țaric

Diana Țucunel

Török Áron

Comisia de cenzori

În curs de actualizare. 

Reprezentanţii din Consiliul naţional OAR 

Silvia Svetlana Demeter Lowe

Flavius Adrian Ianchiş

Cristian Daniel Oprea

Dan Covali 

Mihai Virgil Roșca

RESPONSABIL STAGIU 

Silvia Demeter-Lowe  

Filiala teritorială Dobrogea

Bd. Tomis nr. 143 A, et. 9, cam. 901, Constanța 900591, județul Constanța

tel: (+4) 0241 520 443

www.oardobrogea.ro

Președinte

Mihai isacov 

Secretar executiv

Simona Olteanu

Secretar

Mihaela Trăistaru 

Colegiul director 

Alexandru Bălan - Vicepreședinte

Stefan Radu Cornescu - Vicepreședinte

Marcel Pavel - Vicepreședinte

Adrian Butuman – Trezorier

Consiliul teritorial 

Alinta Isacov

Marius Socarici

Serghei Petrov 

Noela Eugenia Ene 

Anca Suhov 

Adrian Grigorescu 

Andrei Leonte 

Bogdan Cristian Marcu 

Cosmin Lupu 

Enghin Ismail 

Comisia de disciplină 

Alexandru Costandache 

Fănica Măceș 

Laura Tudosie 

Liviu Didă

Nicușor Petrescu 

Veronica Pribeagu 

Rodica Ungureanu 

Viorel Sorin Munteanu 

Alexandru Zechiu 

Comisia de cenzori 

Teodor Ion 

Simona Bercu 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Ignis Nejla Duvagi 

Marcel Pavel 

Mihai Isacov 

Anca Suhov 

Alexandru Bălan 

RESPONSABIL STAGIU 

Marius Socarici

 

Filiala teritorială Dunărea de Jos

Strada Portului nr. 23 (Parcul de soft), biroul 012, Galaţi 800025 , județul Galați

tel: (+4) 0236 490 505

PREȘEDINTE

Silvia Medrihan 

SECRETAR EXECUTIV

Cornelia Mihăilescu

COLEGIUL DIRECTOR 

Ana-Maria Matetovici – Vicepreședinte 

Sergiu Porumboiu – Vicepreședinte

Dragos Buhociu – Vicepresedinte

Vladimir Lupoaie – Trezorier

CONSILIUL TERITORIAL 

Sergiu Porumboiu

Dragos Buhociu

Dan Ujeuca

Diana Carabulea

Olivia Șelaru

Puiu Bacalu

Paul Stan

Alexandru Bujeniță

Alina Medrihan 

Ana Maria Matetovici

COMISIA DE DISCIPLINĂ 

Vasilica Crăciun

Viorel Găgeanu

Marian Pascu

Marian Rusu

Liliana Buhociu 

COMISIA DE CENZORI 

Aurora Constanta Eminovici Chitu

Ilona Jalba

REPREZENTANȚI ÎN CONSILUL NAȚIONAL OAR 

Dragoș Horia Buhociu

Sergiu Porumboiu 

RESPONSABIL STAGIU 

Ana Maria Matetovici

 

Filiala teritorială Hunedoara

Strada Andrei Mureşan, nr. 2, bloc 2, parter, Deva 330088 , judeţul Hunedoara

tel: tel: (+4) 0254 234 540 mobil: (+4) 0770 933 152

Președinte

Mircea Ungureanu

Secretar executiv

Antonela Georgeta Ivanov-Nicolov 

Colegiul director 

Cristian Barna - Vicepreședinte 

Mihai Radu Mihai - Vicepreședinte 

Alexandru Rugescu - Vicepreședinte 

Mihai Ionescu - Trezorier 

Consiliul Teritorial 

Răzvan Rugescu

Anca Botezan

Oana Mager

Mihai Radu Mihai

Oliviu Pop 

Comisia de disciplină

Veniamin Gomboșiu - președinte 

Dan Mihăilă 

Cornel Crîng 

Vlad Borca - supleant 

Comisia de cenzori 

Andreea Bînțu 

Diana Stanciu

Adrain Cojocaru 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Nicolae Cristian Barna

Răzvan Rugescu 

RESPONSABIL STAGIU 

Alexandru Rugescu

Filiala teritorială Muntenia de Sud-Est

Strada Unirii, bl.13 AB, Buzău 120226, județul Buzău

tel: (+4) 0744629207; (+4) 0730 022 208

Președinte

Ștefan Chițimuș

Secretar executiv

Elena Liliana Costescu

Colegiul director 

Adrian Lascar

Vasile Florin Mândru - Trezorier 

Consiliul teritorial 

Pompiliu Fănel Câmpeanu

Nelu Chiriță

Nicoleta Tomescu 

Ana Tomoiu 

Alexandru Ținu 

Comisia de disciplină 

Ciprian Cosmin Nedelcu 

Daniel Popa

Constantin Tudorache

Dorin Mitișor - supleant 

Aritoneta Negoiță - supleant 

Comisia de cenzori 

Marius Daniel Roșca

Alice Mihaela Vărășteanu 

Georgeta Cristea 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Ion Vede

Ștefan Chițimuș 

RESPONSABIL STAGIU 

Ștefan Chițimuș

Filiala teritorială Muntenia Vest

Strada Al. Ioan Cuza nr. 12, Târgoviște 130015, județul Dâmboviţa

tel: 0245 640340 0724 203404

www.oar-ftmv.ro

Președinte

Emil Stănescu

Secretar executiv

Cristian Dumitru

Colegiu director 

Sorin Alexandru Răvoianu - Vicepreședinte

În curs de actualizare. 

Consiliul teritorial 

Dumitru Barbu 

Sorin Răvoianu 

Laura Preda

Daniela Radu 

Dan Nițescu 

Viorel Mărculescu 

Octavian Anghel 

Matei Barbu 

Adriana Crăciun 

Comisia de disciplină

Valeriu Ionescu

Cristian Dumitru 

Alin Nițescu - supleant 

Comisia de cenzori 

Răzvan Socaciu 

Narcis Cîrciumaru 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Daniela Radu 

Grigore-Octavian Anghel 

Emil Stănescu

RESPONSABIL STAGIU 

Grigore Octavian Anghel

Filiala teritorială Mureș

Strada Aurel Filimon, nr.19A, etaj 6, cam 605, Tîrgu Mureș 540035, județul Mureș

tel: (+4) 0265 266 908

www.oar-mures.ro

Președinte

Angela Kovács 

Secretar executiv

Ioana Zinia Lazăr

Colegiul director 

Ionel Pascu - VP Comunicare 

Furo Judita - Vicepreşedinte 

Raus Adriana  - Vicepreşedinte 

Farkas Endre Lehel - Trezorier 

Consiliul teritorial 

Gheorghiu Petru Alexandru

Glăja Eugen

Hanusz Cristian Iosif

Iuga Alexandra

Pintya Andras

Tămășan Bianca Melitta

Comisia de disciplină

Borsos Aladar Anton

Csortan Illona

Fișuș Dănuț Ioan

Comisia de cenzori 

Dragotă Maria 

Kirsch Valeria

Pântea Mihai

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Birthler Klaus

Angela Kovacs 

RESPONSABIL STAGIU 

Adriana Raus

Filiala teritorială Nord-Est

Strada Apeductului nr. 4, Suceava 720019, județul Suceava

tel: (+4) 0230 551 263

www.oar-nordest.ro

PREȘEDINTE

Ion Andriu 

VICEPREȘEDINȚI

Mihai Tulbure

Constantin Gorcea

Corina Monica Roncea

TREZORIER

Alexandru Oltean

CONSILIUL DE CONDUCERE TERITORIAL

Constantin Gorcea

Mihai Tulbure 

Mircea Curteanu 

Lăcrămioara Partenie

Andrei Florin Manole 

Corina Monica Roncea

Iulia Cosovanu 

Alexandru Oltean 

Doru Florin Deacu  

COMISIA TERITORIALĂ DE DISCIPLINĂ

Lucian Constantinescu 

Sorana Tulbure

Ioana Marțineac

Rodica Iacob Munteanu 

Oana Scolobiuc 

Doina Cocerhan 

COMISIA DE CENZORI TERITORIALĂ       

Sorin Pentilescu 

Viorica Sîrghi 

Ovidiu Murin 

Florin Sofa 

Lorica Visternicu 

Personal administrativ

Olimpia Deacu, secretar executiv 

Adrian Constantin Semeniuc, secretar tehnic 

Filiala teritorială Nord-Vest

Strada Minerilor nr. 11, Baia Mare 430232, județul Maramureş

tel: (+4) 0262 215 261 mobil: 0788.369.787

Președinte

Ionuț-Radu Filip

Secretar executiv

Anca Katona

Colegiul director 

Ina Funețan - Vicepreședinte

Petre Mitru - Vicepreședinte

Vasile Mândruț - Vicepreședinte

Kalamar Soma - Vicepreședinte

Consiliul teritorial 

Laura Stavăr

Laura Zaharia

Horia Brânzei

Ioana Coman

Mihai Radu

Dan Andreșan

Comisia de disciplină

Oxana Nicoleta Crăciun 

Cristian Dan 

Mihai Pop 

Victor Nicolae Mihiș

Zoltan Alexandru Maroșan

Răzvan Emanuel Achim 

Rita Maria Jakab 

Comisia de cenzori 

Ioan Maximilian Funețan

Eva Militaru 

Viviana Kalamar 

Ovidiu Ciorna 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Ina Gabriela Funețan 

Laura Ioana Zaharia 

RESPONSABIL STAGIU 

Petre Mihai Mitru

Filiala teritorială Oltenia

Strada Mihail Kogălniceanu nr. 13, Craiova 200390, județul Dolj

tel: (4) 0351 809 751

www.oar-oltenia.ro

Președinte

Bogdan Mihai Tiparu

Secretar executiv

Elena Baran

Colegiul director 

Radu Adrian Ionescu -Vicepreședinte

Vlad Beșteleu - Vicepreședinte

Nicolae Leontin Trif - Vicepreședinte

Adriana Cismaru - Trezorier 

Consiliul Teritorial 

Bogdana Polizu

Alexandru Sertis 

Andra Bondrea

Iulian Alexandru Albu 

Sorin Dumitrașcu 

Dan Boruga 

Victor Popescu 

Gheorghe - Hadrian Stoian 

Severică Mitrache  

Tudor Răgălie 

Comisia de disciplină

Liana Panait - preşedinte 

Mihaela Bălăşoiu

Virginia Stătescu 

Liliana Doina Ionescu 

Mircea Diaconescu 

Comisia de cenzori 

Mariana Trif - preşedinte 

Daniel Alexandru 

Daniela Budu 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Vlad Beșteleu 

Bogdan Mihai Tiparu 

Gheorghe - Hadrian Stoian  

RESPONSABIL STAGIU 

Radu Ionescu

Filiala teritorială Satu Mare

Piaţa Libertăţii nr. 20, camera 201, Satu Mare 440014 , județul Satu Mare

tel: (+4) 0361 884 177

Președinte

Violeta Iuoraș

Secretar executiv

Dorina Marina Toduți

Colegiul director 

Florin Gheorghe Anițaș  -  Vicepreşedinte   

Oana Oprea - VP Comunicare     

Robert Pugner  - Trezorier 

Consiliul teritorial

Florin Gheorghe Anitaș

Istvan Csaba Miklosi 

Ovidiu Negru 

Robert Pugner 

Süveg László-Róbert

Comisia de disciplină

Gyüre-Rotariuc Noemi Andrea 

Tiberiu Gunthner

Keresztes-Szoke Levente 

Comisia de cenzori 

Süveg László

Gheorghe Vasile Kelemen 

Reprezentanți în Consiliul național OAR  

Violeta Iuoraș

Oana Iulia Opre 

RESPONSABIL STAGIU 

Istvan Csaba Miklosi 

Filiala teritorială Sibiu-Vâlcea

Sediu Sibiu: Strada Mitropoliei nr. 17, Sibiu 550179, județul Sibiu // Sediu Râmnicu Vâlcea: Calea lui Traian, nr. 147, Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea

tel: Sediu Sibiu: (+4) 0269 215 251; Sediu Râmnicu Vâlcea: (+4)0 250 736 582

www.oarsbvl.ro

Președinte

Ion Cristian Șandru

Secretar executiv

în curs de actualizare 

Colegiul director 

Mihai Țucă - Vicepreședinte

Ileana Valeria Albescu - Vicepreședinte

Martha Toth - Vicepreședinte

Ioan Brad - Trezorier 

Consiliul teritorial 

Mihai Țucă, Sibiu – vicepreședinte

Ileana Valeria Albescu, Sibiu   – vicepreședinte

Marta Toth, Sibiu   – vicepreședinte

Ioan Brad Ioan, Sibiu – trezorier

Cristina Maria Miu, Rm. Vâlcea –  membru

Ligia Maria Nistor, Sibiu – membru

Alexandru Cibu-Deaconu, Sibiu – membru

Raluca Tatiana Ispas, Sibiu – membru

Victor Moraru, Sibiu – membru

Ioan Emilian Veliciu, Sibiu – membru

Bogdan Laurențiu Gogoci, Rm. Vâlcea – membru

Tudor Ștefan Popa, Sibiu – membru

Eduard Sebastian Spindler, Sibiu – membru;

Comisia de disciplină 

Ioan Marcela Maria, Rm. Vâlcea – titular

Rădulescu Dorin, Rm. Vâlcea – titular

Negoiță Doina, Rm. Vâlcea – titular

Pașca Ciprian Petru, Sibiu – titular

Șuvaina Lucian-Horia, Sibiu – titular

Haideciuc Ioan, Sibiu – titular

Pîrvu Vlad, Sibiu – supleant

Rotomeza Mihai, Rm. Vâlcea – supleant

Comisia de cenzori 

Silviu Ioan Popa, Sibiu – președinte

Radu Mihail Trăușan, Sibiu – titular

Mihai Popa – supleant

Lucian Alexandru Tuica – supleant

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Ion Cristian Şandru 

Cristina Maria Miu 

Eugen Vaida 

Bogdan Laurențiu Gogoci 

Martha Toth 

RESPONSABIL STAGIU 

Martha Toth

Filiala teritorială Transilvania

Bd. Eroilor nr. 22, ap.10, Cluj-Napoca 400129, județul Cluj

tel: (+4) 0264 450 375

www.oartransilvania.ro

Președinte

Daniela Maier

Secretar executiv

Oana Bucea

Colegiul director 

Guttmann Szabolcs - Vicepreședinte

Dan Domșa  -  Vicepreședinte

Dana Tecău - Vicepreședinte

Monica Rațiu - Vicepreședinte

Corina Caraba - Vicepreședinte

Crișan Marcel  - Trezorier

Consiliu teritorial 

Sonia Nicula 

Mihaela Vele 

Romana Donca 

Sergiu Tîrziu 

Cristina Olariu 

Eugeniu Pănescu 

Narcisa Țurcanu 

Sorin Albăcan 

Sofia Gîrda

Corina Caraba 

Ciprian Șimon 

Constanța Popa 

Eleonora Dascălu 

Tudor Matei 

Dragoș Ciorobâtcă 

Cristian Urcan

Cosmin Morărescu 

Marcel Crișan 

Adrian Suciu 

Cornel Runcan 

Anca Virginaș 

Comisia de disciplină

Nicolae Mirișan 

Ioana Avram 

Daniel Noaghi 

Ancuță Armancă 

Răzvan Țurcanu 

Comisia de cenzori 

Cornelia Trocaru 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Tiberiu Bucșa 

Mariana-Rodica Minchiu Dinescu 

Dan Ștefan Feliciu Domșa

Dragoș Ciorobâtcă

Adrian Pop 

Crișan Marcel Dan 

Eugeniu Pănescu 

RESPONSABIL STAGIU 

Dan Domșa 

Filiala teritorială Argeș

Bd. I.C. Brătianu nr. 24, et. 2, Pitești 110003, județul Argeș

tel: (+4) 0248 211 480

www.oararges.ro

Președinte

Radu Alexandru RĂUȚĂ

Secretar executiv

Iulia Coroș 

Colegiul Director 

Amalia Elena Gugui - Vicepreședinte

În curs de actualizare. 

Consiliul teritorial 

Viorel Adrian Mahu 

Cătălin Paul Cozma

Andaluza Slavinia Milata

Ioan Alexandru Dascălu 

Terezia Tranculov 

Anca Mihaela Coşa

Adonis Mihai Lemnaru 

Radu Ionuţ Angheluş

Anton Staicu

Samuel Răducanu - supleant 

Comisia de Disciplină 

Şerban Constantinescu 

Anda Alecsandra Domnişoru

Mircea Radu Savu

Mircea Mitoi 

Comisia de Cenzori 

Cornelia Bordean

Ilie Octavian Bogdan Tănase 

Reprezentanţi în Consiliul naţional OAR 

Radu Alexandru Răuţă

Mihai Dragoş Dordea 

RESPONSABIL STAGIU 

Adrian Mahu

Filiala teritorială Bacău-Neamț

Strada 9 Mai nr. 7, Bacău 600037, județul Bacău

tel: (+4) 0234 522 124

Președinte

Liliana Bârgu

Secretar executiv

Raluca Chiriac

Colegiul Director 

Cătălin Crețu - Vicepreședinte

Dan Florea - Vicepreședinte

Ion Nicolae - Vicepreședinte

Cătălin Ghervan - Trezorier

Consiliul teritorial 

Eugenia Beuran

Dan Ababei

Ana Isabela Bîlu

Constantin Amâiei

Constantin Neamțu

Iulian Diaconescu

Andreea Cătălina Dănilă

Virgil Harabagiu

Ioan Domițian Nedeian

Comisia de disciplină 

Andrei Ciubotaru - președinte 

Ioana Cucu

Vlad Dimitriuâ

Petru Ignat

Silviu Dragomirescu 

Eugen Enache - supleant 

Mihail Corneliu Bucescu - supleant 

Comisia de cenzori

Iuliana Geliman

Olimpia Ursu

Octavian Stahie

Viorica Florea

Cristina Rotaru

Reprezentaţi în Consiliul naţional OAR 

Liliana Bârgu 

Dan Ababei 

Cătălin Bogdan Creţu 

RESPONSABIL STAGIU 

Cătălin Crețu  

 

Filiala teritorială Bihor

Strada General Magheru nr. 23, et. 4, cam. 49, Oradea 410057, județul Bihor

tel: (+4) 0259 428 889

PREȘEDINTE

Adrian Hagiu 

CONSILIER JURIDIC

Angela Lupșea

SECRETAR 

Cristina Topai 

COLEGIUL DIRECTOR 

Aurel Cobe - Vicepreședinte

Ivett Zsak  - Vicepreședinte

Adela Lile - Vicepreședinte

CONSILIUL TERITORIAL 

Aurel Cobe 

Adela Lile 

Zsak Ivett

Dalya Coloman

Cosmin Falub 

Mihai Pârvuleț

Czirjak Jozsef

Daniel Panait 

Silviu Popa 

Andrei Varga - Kovacs 

Francisc Drienyovszky 

Adela Csomortanyi 

COMISIA DE DISCIPLINĂ 

Adrian Popescu-Sturz 

Dan Costa 

Mara Vida 

Mircea Sabău - supleant

COMISIA DE CENZORI 

Dorin Letea 

Mihaela Unița    

Maria Rus      

REPREZENTANŢI ÎN CONSILIUL NAŢIONAL OAR 

Adrian Hagiu

Cosmin-Florin Falub

Greta Ivett Zsak 


 

Filiala teritorială Iași

Bd. Ștefan cel Mare, nr. 4, bl. 4, demisol, Iași 700124, județul Iași

tel: (+4) 0332 455 269

Președinte

Mihai Corneliu Drișcu

Secretar executiv

Alexandra Morariu 

Colegiul director 

În curs de actualizare. 

Consiliul teritorial 

Gheorghe - Veniamin Bogus

Simona Cercel

Carmina - Constanța Gheorghiță 

Florin - Cristian Bodnar 

Mihai Codreanu

Raluca Fecioru

Laura Hasmațuchi 

Andra - Ștefana Gonciar 

Alexandru Bucălău 

Mihai Bura

Alexandra Cojocaru 

Alexandru Boariu 

Ciprian Gălățanu  

Alexandru Ignățel 

Alexandru Sumanariu 

Oana - Mirela Rusu 

Doina Diaconu 

Bogdan Rotaru 

Adrian Sauciuc 

Ana - Karyna Dornescu 

Comisia de disciplină

Alexandra Sabetay 

Sebastian Săvescu 

Iulian Nicolau 

Comisia de cenzori 

Alin - Enver Hoblea 

Lucian Cozma

Magdalena Harna 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Roxana-Elena Struţ-Ştefanovici 

Oana Mirela Rusu 

Dragoş-Emil Ciolacu-Miron 

Gheorghe Veniamin Bogus

Alexandru Sumanariu

RESPONSABIL STAGIU 

Ciprian Gălățanu

Filiala teritorială Prahova

Strada Maramureș nr. 12, Ploiești 100029, județul Prahova

tel: (+4) 0727 721 795

www.oarprahova.ro

Președinte

Alexandru Mihai Bondrea

Secretar executiv

Ana Mihai

Colegiul director 

Andreea Ioana Aluchi - VP Legislație, Regulamente și SIC 

Emil Popa - VP Educație, Stagiu, Concursuri de arhitectură și Pregătire profesională 

Alina Frîncu - VP Comunicare, Imagine, Parteneriate, Organizare și relația cu membri 

Veronica Heni - Trezorier 

Consiliul teritorial 

Bogdan Ținteanu

George Radu Enescu 

Bogdan Florin Georgescu 

Andreea Roxana Pandele 

Cornelia Elena Zaharia

Sorina Daniela State

Ana Maria Kelesidis 

Simona Gabriela Vâlcu 

Sorin Stamate 

Cristian Bursuc   

Comisia de disciplină 

În curs de actualizare.

Comisia de cenzori 

În curs de actualizare. 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Cornelia Elena Zaharia 

Veronica Heni

Andreea Ioana Aluchi 

RESPONSABIL STAGIU 

Emil Popa

Filiala teritorială Timiș

Strada Augustin Pacha nr. 8, Timișoara 300055, județul Timiș

tel: (+4) 0256 487 633

oartimis.ro

Președinte

Dragomir Drăgan

Secretar executiv

Cristina Paralescu

Coordonator programe și proiecte culturale și editoriale

Georgiana Adelina Ghiura

Colegiul director 

Daniel-Johannes Burileanu-Tellman - Vicepreședinte

Cădariu Ciprian  - Vicepreședinte

Răzvan Negrișanu - Vicepreședinte 

Victor Popovici - Vicepreședinte 

Sabin Dușko Răciu  - Vicepreședinte 

Dan Alexandru Bunea - trezorier

Consiliul teritorial 

Ovidiu Romi Adam 

Zeno Lucian Ardelean 

Liviu Brebe 

Dan Alexandru Bunea 

Daniel-Johannes Burileanu-Tellman

Ciprian Cădariu 

Horea Circa

Sergiu Demidov  

Dragomir Drăgan 

Andreea Duminică 

Loredana Gaiță 

Vlad Alexandru Gaivoronschi 

Adriana Iulia Hanțiu 

Răzvan Negrișanu 

Ramona Mihaela Pascu 

Roxana Pătrulescu 

Victor Popovici 

Sabin Dușko Răciu 

Alexandra Maria Rigler 

Răzvan Alin Rotariu 

Oana Simionescu

Comisia de discplină

Cătălina Bocan 

Liviu Carol Bojic

Savu Bugar

Waldar Hans Fackelmann

Dan Stoian 

Constantin Mihai Șelariu 

Marcela Titz

Comisia de cenzori 

Ozapa Apostol 

Corina Gligor 

Reprezentanți în Consiliul național OAR 

Mirel Drăgan 

Roxana Pătrulescu 

Victor Popovici 

Oana Simionescu 

Daniel Johannes Burileanu Tellman 

RESPONSABIL STAGIU 

Daniel-Johannes Burileanu-Tellman (INTERIMAR)