INFRAVERDE CONSULTING SRL: Arhitect stagiar, Cluj-Napoca

1 min citire
FacebookLinkedInCopy Link

Nume angajator: INFRAVERDE CONSULTING SRL

Denumirea poziției / rolului: Arhitect stagiar

Loc de desfășurare a activității: Cluj-Napoca

Descrierea jobului

SC INFRAVERDE CONSULTING, birou de proiectare în arhitectură, construcții civile industriale, agricole și drumuri, dorește să își mărească echipa și caută un coleg pe postul de Arhitect Stagiar. Biroul se afla în Cluj-Napoca.

Cerințe și responsabilități:

  • absolvent al unei școli superioare de arhitectură
  • experiență minim 1 an în proiectarea de arhitectură, dar nu este obligatoriu

Beneficii:

  • echipă tânără
  • decont transport (combustibil sau abonament)
  • salariu motivant
  • bonus în funcție de performanță (al 13-lea salariu)

E-mail angajator: office.infraverde@gmail.com

Tip muncă căutată:

  • Normă întreagă
  • Stagiatură

Nivel experiență:

  • Entry (0-2 ani)
  • Middle (2-5 ani)

Tip calificare căutată:

  • Stagiar sau arhitect fără drept de semnătură

Cunoștințe software:

  • Graphisoft Arhicad
  • Lumion