9H BIROU ARHITECTURĂ: Arhitect sau arhitect stagiar, București

1 min citire
FacebookLinkedInCopy Link

Nume angajator: SC 9H Birou Arhitectură SRL

Denumirea poziției / rolului: Arhitect / Arhitect stagiar

Loc de desfășurare a activității: Splaiul Unirii nr. 70, Sector 4, București

Descrierea jobului

Candidatul ideal:

  • Serios, pasionat de arhitectura
  • Absolvent al Facultății de Arhitectură
  • Este apreciată experiența în proiectare dar nu este obligatorie

Descrierea responsabilităților:

  • Elaborare proiecte arhitectură în toate fazele de proiectare
  • Colaborarea și coordonarea cu celelalte specialități în vederea obținerii de proiecte de calitate
  • Participarea la ședințe cu clienții și colaboratorii
  • Vizite șantier

Așteptăm portofoliul și C.V.-ul la adresa [email protected]

E-mail angajator: [email protected]

Web-site angajator: www.9hbirouarhitectura.ro

Tip muncă căutată:

  • Normă întreagă
  • Stagiatură
  • Experiență obligatorie de proiectare (pentru studenți)

Nivel experiență:

  • Fără experiență
  • Entry (0-2 ani)
  • Middle (2-5 ani)

Tip calificare căutată:

  • Arhitect cu drept de semnătură
  • Stagiar sau arhitect fără drept de semnătură
  • Student arhitect

Cunoștințe software:

  • Autodesk Revit
  • Autodesk AutoCAD
  • SketchUp
  • Adobe Photoshop / Illustrator / Acrobat