CUBICON INVEST SRL: Arhitect, București

1 min citire
FacebookLinkedInCopy Link

Nume angajator: CUBICON INVEST S.R.L.

Denumirea poziției / rolului: Arhitect

Loc de desfășurare a activității: București

Descrierea jobului

Descrierea companiei
Avem o lunga istorie în proiectarea construcțiilor civile, în special în domeniul medical.

Candidatul Ideal
Căutăm colegi arhitecți cu experiență minim 3 ani (dreptul de semnătură reprezintă un avantaj, dar nu este obligatoriu) pentru a se alătura echipei noastre din București.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în proiectare
  • Absolvent de studii superioare în Arhitectură
  • Lucru în programul Archicad este obligatoriu
  • Orientare către detaliu și calitate

  • Elaborarea proiectelor de arhitectură, de la concept până la urmărire de șantier (SF/DALI; PAC; PT; DE; Asistență tehnică)
  • Asigurarea conformității proiectelor cu standardele de calitate și reglementările în vigoare
  • Colaborarea cu clienții și alte părți interesate pentru a asigura îndeplinirea cerințelor specifice
  • Participarea la ședințele de lucru, asistență tehnică pe șantier
  • Colaborarea cu celelalte specialități

Ce oferim

  • Oportunitatea de a lucra pentru o firmă cu istoric, cu proiecte diverse
  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență și calificări
  • Beneficii suplimentare
  • Oportunitatea de a lucra prin telemuncă

Așteptăm CV-urile voastre pentru a ne cunoaște și a iniția noi colaborări pe adresa de e-mail [email protected]

E-mail angajator: [email protected]

Web-site angajator: http://www.cubicon.ro

Tip muncă căutată:

  • Normă întreagă
  • Stagiatură

Nivel experiență:

  • Middle (2-5 ani)
  • Senior (5-10 ani)

Tip calificare căutată:

  • Arhitect cu drept de semnătură
  • Stagiar sau arhitect fără drept de semnătură

Cunoștințe software:

  • Graphisoft Arhicad
  • Adobe Photoshop / Illustrator / Acrobat
  • Microsoft Word / Excel / Outlook / OneDrive
  • Google Docs / Mail / Calendars / Drive